KOMENT Oslo AS

KOMENT Oslo er et kreativt byrå som utvikler opplevelsesbasert markedsføring.

Vi jobber med konseptutvikling, prosjektledelse, digitale kanaler, SoMe, design, animasjon, arenaproduksjon, lanseringer, sampling, film, eventer, web, mobil, content marketing, innsalg og aktivering av sponsorater.

Vi gjør det vi sier og holder det vi lover. Vi har som mål å utforme nytenkende, skreddersydde løsninger for våre oppdragsgivere, som resulterer i positive kundeopplevelser og suksessfulle resultater.

«Gode relasjoner kommer ikke av seg selv, de må skapes»

Kontakt

Telefon: +47 411 23 456
E-post: oslo@koment.no
Adresse: Sagveien 21A, 0459 Oslo

Leder: Morten Johansen

Ansatte

Joakim Wang

Joakim Wang
Senior Produsent Event
+47 920 13 802
joakim@koment.no

Synne Broch Almqvist

Synne Broch Almqvist
Digital Markedsfører
+47 934 22 848
synne@koment.no

Morten Johansen

Morten Johansen
Leder
+47 411 23 456
morten@koment.no

Jan-Erik Ullevold Sveen

Jan-Erik Ullevold Sveen
Senior Produsent Digital
+47 909 88 263
jan-erik@koment.no

Maria Rolstad-Martinez

Maria Rolstad-Martinez
Motion- & grafisk designer
+47 466 10 414
maria@koment.no

Charlotte Joy Youngblom

Charlotte Joy Youngblom
Produsent Event & Digital
+47 986 26 380
charlotte@koment.no

Finn oss

Kart