Om oss

«Creating memories» er vår visjon. En visjon som er en forpliktelse ovenfor våre kunder, for omverdenen for øvrig men ikke minst også internt kollegaer imellom. 

Opplevelsesbasert kommunikasjon er den betegnelsen vi har valgt når vi skal beskrive vårt virksomhetsområde. Vårt mantra er at vi skal skape bevegelse. Ulike kommunikasjonsløsninger, enten det er events, sampling, film, digital signage, sponsoring eller produksjon av profileringsprodukter, skal ha til hensikt å skape en adferdsendring i målgruppen. Vi har gjennom mange ulike prosjekter hentet oss erfaring og kompetanse på hva som er riktig løsning ut fra de oppgaver vi får ta hånd om.

KOMENT AS så dagens lys 1. januar 2015, etter at selskapet Nordic Arena Sponsoring AS fusjonerte med Bureau247 AS. KOMENT AS er hovedselskapet, men under den samme paraplyen finnes også datterselskapene KOMENT Bodø AS, KOMENT Møre AS, KOMENT Bergen AS og SponsorLink AS samt KOMENT Oslo AS. Samlet er vi 39 ansatte som streber etter å etterleve vår visjon «Creating memories». 

Ansatte

Bård Atle Brønmo

Bård Atle Brønmo

KOMENT Annonseomsetning AS
Salgssjef
 bab@koment.no
 958 47 666
Endre Storholt

Endre Storholt

KOMENT AS
Daglig leder
 endre@koment.no
 915 93 916
Harald Helland

Harald Helland

KOMENT AS
Senior prosjektleder
 harald@koment.no
 915 44 400
Hege Øien Nilsen

Hege Øien Nilsen

KOMENT AS
Økonomisjef
 hege@koment.no
 915 91 048
Hroar Stjernen

Hroar Stjernen

KOMENT AS
Leder event
 hroar@koment.no
 909 81 878
Håvard Johnsen

Håvard Johnsen

KOMENT AS
Produksjonsansvarlig media
 hjo@koment.no
 909 48 225
Jonny Thoresen

Jonny Thoresen

KOMENT AS
Leder salg
 jonny@koment.no
 481 26 892
Mini

Mini

KOMENT AS, Nordic Arena Nettverk
Like blid :-)
 mini@nordic-arena.no
 900 31 110
Nina Cristiansen

Nina Cristiansen

KOMENT AS
Senior prosjektleder
 nina@koment.no
 476 83 266
Per Tronsaune

Per Tronsaune

KOMENT AS
Senior prosjektleder
 per@koment.no
 950 22 880
Øystein Hansen

Øystein Hansen

KOMENT AS
IKT-sjef
 hansen@koment.no
 926 03 723